Kup dietę

Dostępna poniżej dieta została ułożona przez dyplomowanego dietetyka. Nie ogranicza się ona do samych przepisów. Całość bogata jest w opisy, wyjaśnienia i wskazówki, które rozwiewają wszelkie, mogące się pojawić wątpliwości. Jednak nie zamykamy za Państwem furtki po jej zakupie. Chętnie służymy pomocą na wypadek ewentualnych pytań.

Od razu spieszę z odpowiedzią na pojawiające się pytanie, dlaczego przed zakupem nie jest wymagane podanie swojego celu, wieku, wagi oraz wzrostu ?

Po pierwsze – cel diety jest jeden, a mianowicie redukcja zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie, czyli potocznie mówiąc odchudzanie.

Po drugie – Państwa profil nie jest potrzebny do stosowania tej diety, ponieważ składa się ona z posiłków niewymagających aptecznej precyzji. Spotkają się Państwo z opisami typu “garść” lub “szklanka”, ale i to występować będzie rzadko. Większość produktów, z racji ich zawartości, nie wymaga odmierzania.

Po trzecie – przy diecie stricte odchudzającej, nie przeznaczonej dla aktywnych, zawodowych sportowców wymóg podania profilu jest po prostu chwytem marketingowym.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

[productspage]

Brak możliwości komentowania